Impotencja u kobiet

W tym momencie wiele osób przeciera oczy ze zdziwienia, ale takie są fakty. Impotencja jest chorobą, która spotyka nie tylko panów, ale zmagają się z nią również kobiety. Niewiele się o tym mówi, gdyż kobiety starają się zachować swój sekret w tajemnicy zarówno przez partnerem, lekarzem, jak i najbliższą przyjaciółką. To właśnie ostatnia z wymienionych osób ma największą szansą usłyszeć o problemach łóżkowych przez które rozumie się przede wszystkim brak przyjemności, ból oraz dyskomfort.

Niektórzy mogą w tym momencie pomyśleć, że skoro o kobiecej impotencji nie mówi się wiele, jest to problem o znacznie mniejszych gabarytach niż w przypadku mężczyzn. Nic bardziej mylnego. To, że o nim się nie mówi, nie oznacza wcale, że nie istnieje oraz, że nie rujnuje życia wielu paniom. Impotentki z reguły wstydzą się przyznać do problemu, co sprawia, że zaczynają one udawać orgazmy, nie przyznają się także do nadmiernej suchości pochwy, co sprawia nie tyle, że współżycie jest nieprzyjemne, co dostarcza im sporego bólu. Przedstawiona sytuacja jest niewłaściwa, gdyż związek nie może być satysfakcjonujący oraz w pełni szczęśliwy, jeśli jeden z podstawowych elementów nie zostaje spełniony. Niektóre kobiety nie przyznają się do tego, jednakże seks odgrywa ważną rolę w życiu każdego z nas. Warto więc przełamać wstyd i o swoim problemie porozmawiać z odpowiednią osobą.

Z reguły jest nią bliski oraz zaufany lekarz pierwszego kontaktu, który wysłucha oraz jest w stanie polecić właściwą terapię. Czasem pomocne okazują się naprawdę niewielkie zmiany, które po wprowadzeniu w życie przynoszą kolosalną różnicę. Zostało już wspomniane, że nie ma dobrego związku bez okazywania sobie czułości oraz miłości cielesnej, jednakże nie można zapomnieć o tym jaką przyjemność dostarcza zbliżenie dwojga ludzi. W dzisiejszych czasach ludzie nie mają czasu na przyjemności, żyją w biegu oraz zmagają się z dużymi dawkami stresu. Jeśli więc nawet w łóżku nie są w stanie zaznać rozkoszy należy jak najszybciej zmienić taką postać rzeczy.